Data publikacji:

Znaleziono 107 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2024-05-01 17:05:59 | komentarze () | Z powiatu

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W miniony piątek w Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom. Nagrodą dla najlepszych będzie udział w eliminacjach wojewódzkich tego konkursu.

2024-03-04 10:21:12 | komentarze () | Piłka nożna

NA POCZĄTEK REMIS

Po zimowej przerwie rozgrywki IV ligi piłki nożnej wznowiły rozgrywki. W pierwszym meczu w tym roku WKS Gryf Wejherowo zremisował na własnym boisku 1:1 z MKS Start Miastko.

2023-12-11 11:11:43 | komentarze () | Piłka ręczna

PORAŻKA NA POŻEGNANIE

W ostatnim tegorocznym meczu I ligi piłki ręcznej KS Tytani Wejherowo ulegli na wyjeździe ekipie Warmia Energa Olsztyn. Osłabieni kontuzjami żółto-czerwoni byli niestety tylko tłem dla gospodarzy, którzy dzięki pokonaniu naszej drużyny wskoczyli na fotel lidera.

2023-09-28 09:47:43 | komentarze () | Piłka nożna

PUCHAROWA PORAŻKA

Sensacji nie było. Gryf Wejherowo w I rundzie Fortuna Pucharu Polski przegrał z Zagłębiem Sosnowiec 1:3. Pomimo porażki mecz mógł się podobać. Nasza ekipa długimi fragmentami skutecznie przeciwstawiła się bardziej renomowanemu i doświadczonemu przeciwnikowi, tworząc wyrównane widowisko.

2023-08-07 10:28:49 | komentarze () | Piłka nożna

FALSTART NA INAUGURACJĘ

Od niespodziewanej przegranej rozpoczęli rozgrywki IV ligi piłki nożnej sezonu 2023/2024 futboliści Gryfu Wejherowo. W sobotnim meczu z beniaminkiem MKS Start Miastko przegrali 0:1 tracąc bramkę w ostatnich minutach spotkania.

2023-06-25 19:24:28 | komentarze () | Piłka nożna

OSTATNI MECZ SEZONU

Rozgrywki IV ligi piłki nożnej sezony 2022/2023 zakończyły się. W ostatniej kolejce spotkań Gryf Wejherowo zwyciężył w meczu wyjazdowym Pomezanie Malbork. Sezon żółto-czarni zakończyli na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

2023-04-22 13:32:52 | komentarze () | Nauka

TURNIEJ POŻARNICZY

W miniony czwartek w Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Nagrodą dla najlepszych będzie udział w eliminacjach wojewódzkich tego konkursu.

2023-02-09 13:08:21 | komentarze () | Piłka ręczna

ZWYCIĘSTWO O WŁOS

Po zimowej przerwie szczypiorniści wznowili rozgrywki I ligi piłki ręcznej. Były emocje, nerwy i stres. Jednak najważniejsze okazały się ostatnie minuty spotkania w których Tytani Wejherowo zapewnili sobie pierwszą wygraną w tym roku.

2023-02-05 19:59:54 | komentarze () | Piłka ręczna

SPARINGI TYTANÓW

Wejherowscy szczypiorniści szlifują formę na rundę wiosenną sezonu 2022/2023 I ligi piłki ręcznej. W ramach przygotowań, w ostatnim czasie rozegrali mecz sparingowy oraz wzięli udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Czerska.

2022-09-30 13:38:58 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI DO BOJU!

Piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo wracają na ligowe parkiety. Męska dtużyna seniorów rozpoczynają rywalizację w I lidze. W tym sezonie, po rocznej przerwie, do rozgrywek ponownie dołączają panie. Tytanki przystępują do rozgrywek na poziomie II ligi piłki ręcznej kobiet.